Lukhan Sewoo LK-P32 Barkod Yazıcı

Lukhan Sewoo LK-P32 Barkod Yazıcı

 

 

Baskı MetoduDirekt Termal
Baskı Uzunluğu 
Baskı Hızı100 mm/sn
Baskı Genişliği79.2 mm(maks)
İşlemci 
Bağlantı USB,Bluetooth
Ağırlık615 g (with Battery)
Çözünürlük 
Hafıza 
Sensör Sabit

Sewoo markasına ait LK P32 fiş yazıcı, 100 mm/sn barkod hızına ve maksimum 79.2 mm barkod genişliği özelliğine sahiptir. Lukhan Sewoo LK-P32 fiş yazıcı sayesinde uzun ömürlü ve kaliteli barkodlar üretmek artık çok kolay.

Direkt termal baskı metoduna sahip olan Lukhan Sewoo LK P32 Fiş yazıcı, bataryasıyla birlikte 615 gram ağırlığındadır. Fiş yazıcının hem saha ortamlarında kolaylıkla taşınıyor olması hem de kullanım açısından pek çok özellik sunması, birçok kişi tarafından tercih sebebidir.

Kaliteli fiş tasarlamak uzun vadede işletmenin hem maliyetlerini hem de vaktini kısıtlamasını sağlar. Bu yüzden fişleri tasarlamadan önce ilk olarak doğru fiş yazıcı tercih edilmelidir. USB, Bluetooth ve Wifi bağlantı özellikleriyle de göz dolduran bir ürün olan Lukhan Sewoo LK-P32 pek çok işletme ve kurumun ilk tercih ettiği yazıcılar arasında yerini almış durumda.

Sewoo LK-P32 fiş yazıcı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak ve bu teknik açıdan doygun barkod yazıcıyı hemen satın almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.