Lukhan Sewoo LK-P30 Barkod Yazıcı

Baskı MetoduDirekt Termal
Baskı Uzunluğu 
Baskı Hızı100 mm/sn
Baskı Genişliği80 mm(maks)
İşlemci 
BağlantıBluetooth /Wifi /USB
Ağırlık615 g
Çözünürlük203 dpi
Hafıza16 MB RAM, 32 MB FLASH ROM
Sensör Sabit

Lukhan Sewoo LK-P30 barkod yazıcısı saniyede 100 mm baskı hızına sahiptir. Direkt termal baskı metodunu kullanan LK-P30 barkod yazıcısı USB ve seri bağlantı seçeneklerini sunmaktadır. 16 MB flash ram ve 32 MB flash rom mevcut olan LK-P30 barkod yazıcısının ağırlığı ise 615 gramdır. Sewoo / Lukhan LK-P30 barkod yazıcısını hemen satın almak için bizimle iletişime geçebilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Neden Lukhan Sewoo LK-P30 Cihazını Tercih Etmeliyim?

Daha uzun ömürlü ve kaliteli barkodlar üretebilmek için barkod yazıcılara ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyaç barkod ile işlem yapılan her sektörde söz konusudur. Özellikle elinde stok ürün bulunduran işletmeler için barkod teknolojisi olmazsa olmazdır. Stok sayımdan, stok takibe ve depo sayıma kadar pek çok işlem esnasında barkod yazıcı ve barkod kullanılmaktadır. Peki bu elinizde mevcut olan barkodlar ne kadar dayanıklı ve ömürleri ne kadar? Sürekli olarak barkod değiştirme işlemi meşakkatli ve uğraştırıcı bir işlem olduğundan ilk etapta uygulanan işlemin kalitesi çok önemlidir. Ne kadar uzun ömürlü ve kaliteli barkod üretip bunları kullanım alanınızda uygularsanız, kısa vadede yeni barkod değişimine gerek kalmayacaktır. İşte tam da bu noktada Sewoo / Lukhan serisinin gelişmiş cihazlarından olan LK-P30 barkod yazıcı devreye giriyor.

Lukhan Sewoo serisinin en çok tercih edilen cihazlarından biri olan LK-P30 gerek gelişmiş teknik özellikleri gerek hafıza özellikleri ile pek çok işletme tarafından tercih sebebidir.

USB ve Serial arayüze sahip Sewoo serisi olan Lukhan LK-P30 barkod yazıcı sabit sensörü ve ribon genişliğiyle de dikkat çeken cihazlardan biridir. En uygun fiyatıyla Sewoo / Lukhan LK-P30 barkod yazıcıyı satın almak için setsis.com.tr sitemizden bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.